Ogólne informacje

Zespół ekspertów MACROMIND proponuje szkolenia z programu Excel, w których kładzie się nacisk na użyteczność rozwiązań, skuteczność nauczania oraz oszczędność czasu. Wiemy, że znajomość arkusza kalkulacyjnego to dzisiaj standard.

Misja firmy: Dostarczamy wiedzę użyteczną,  która będzie procentować latami zarówno na korzyść pracowników, jak i pracodawców.

 

Nasza firma figuruje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod nr: 2.14/00225/2022

[ Kliknij, aby sprawdzić ]

Wiarygodność zweryfikowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

[ Kliknij, aby sprawdzić ]

 

 

> Jesteśmy odpowiedzialni społecznie (dowiedz się więcej)

 

MACROMIND to zespół praktyków (analityków, specjalistów ds. baz danych) ze znakomitym przygotowaniem dydaktycznym i merytorycznym. W skład zespołu wchodzi ekspert, który jako jeden z niewielu w Polsce został indywidualnie uhonorowany przez firmę Microsoft prestiżowym tytułem:

MVP Excel (Most Valuable Professional - Najbardziej Wartościowy Specjalista).

 

 

Specjalizujemy się w szkoleniach z Excela

Prowadzone przez nas kursy z Excela przygotowane zostały przez doświadczonych praktyków, którzy od wielu lat zapewniają wsparcie szkoleniowe głównie użytkownikom arkusza kalkulacyjnego. Nie szkolimy po trochu z wszystkiego. Naszym celem jest przekazanie i ugruntowanie wiedzy dotyczącej Excela.

 

Podnosimy kwalifikacje i konkurencyjność na rynku pracy

Zdajemy sobie sprawę, że znajomość Excela jest wymagana od pracowników w coraz większym stopniu. W firmach wprowadzane są systemy ERP, CRM, Business Intelligence i umiejętność przygotowywania raportów oraz analiz jest potrzebna na większości stanowisk szeregowych i kierowniczych. Przyszli pracodawcy coraz częściej wymagają także udokumentowanej znajomości arkusza kalkulacyjnego. Nasze szkolenia z Excela podniosą Twoje kwalifikacje.

 

Dopasowujemy się do potrzeb szkoleniowych

Oferta naszych szkoleń stale się powiększa. Oferujemy szkolenia zamknięte dla firm, a także otwarte kursy dla wszystkich. Przygotowujemy także szkolenia na indywidualne zamówienie. Jesteśmy elastyczni i do Państwa dyspozycji.

 

Angażujemy się w każdy projekt szkoleniowy

Naszym celem jest satysfakcja klientów i skuteczne szkolenie z Excela. Bez zaangażowania nie da się tego osiągnąć. Nasi trenerzy są pasjonatami Excela i do każdego projektu przygotowują się indywidualnie. 

 

Zaufali nam m.in.:

   
   
   

 

Sprawdź naszą ofertę szkoleniową